EEC Poland

Prelegenci


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Z Ż
 Wiktor Cichoń

Wiktor Cichoń

dyrektor oddziału ARP SA w Mielcu, Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC – Agencja Rozwoju Przemysłu SA

Wiktor Cichoń Dyrektor Oddziału ARP S.A. w Mielcu | Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC
Ekspert w dziedzinie funduszy europejskich i zarządzania projektami z ponad 20-letnim doświadczeniem we wspieraniu przedsiębiorczości oraz pozyskiwaniu inwestorów.
Od czerwca 2024 roku kieruje najstarszą specjalną strefą ekonomiczną w Polsce – EURO-PARK MIELEC – obejmującą kluczowe obszary inwestycyjne w województwach podkarpackim i lubelskim.
Przez ponad dwie dekady zarządzał firmą Wektor Consulting, realizując dziesiątki projektów współfinansowanych z UE o łącznym budżecie bliskim 100 mln zł. Specjalizuje się w tworzeniu ekosystemów wsparcia dla MŚP, rozwoju kapitału ludzkiego oraz integracji działań sektora publicznego i prywatnego.
Praktyk i wdrożeniowiec w zakresie generatywnej sztucznej inteligencji. Autor kwalifikacji rynkowej „Wykorzystanie dużych modeli językowych” w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.


Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
Google Play
Pobierz aplikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego na swój telefon
App Store
Pobierz aplikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego na swój telefon
App

Aplikacja mobilna EEC

Pobierz oficjalną aplikację mobilna Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Aplikacja zapewnia kompleksową obsługę uczestników kongresu oferując wygodny dostęp do wszystkich najważniejszych informacji i funkcji.