Cyfrowa fabryka. Przemysł 4.0 – faza realizacji
ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCIArtur Dyczko
Firma: Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk
Stanowisko: adiunkt
Spotkamy się w wyjątkowym miejscu – Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach! Niezwykła bryła obiektu, zielona dolina prowadząca do Spodka, niepowtarzalny klimat i energia, powierzchnia i pojemność, to właśnie tam realizowane są wielkie wydarzenia.
Sprawdzona, ukształtowana przez kilkunastoletnie doświadczenie formuła organizacyjna Europejskiego Kongresu Gospodarczego to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem znamienitych gości.
Firma: Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk
Stanowisko: adiunkt
Artur Dyczko – doktor nauk technicznych krakowskiej AGH, absolwent Wydziału Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na kierunkach: Technika Podziemnej Eksploatacji Złóż oraz Zarządzanie i Marketing. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Geologia Górnicza na Wydziale Geologii Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Zawodowo inżynier górnik z ponad 25 letnim doświadczeniem, w tym blisko trzyletnim w ruchu zakładu górniczego KGHM Polska Miedź SA i pięcioletnim w JSW SA obejmującym: eksploatację złóż, planowanie i harmonogramowanie produkcji, modelowanie złóż, ekonomikę pozyskiwania surowców, optymalizację i restrukturyzację zakładów górniczych. Od lipca 2016 roku do marca 2021 zatrudniony w JSW SA jako Pełnomocnik Zarządu ds. Restrukturyzacji GK JSW SA następnie Dyrektor Bura Strategii i Rozwoju, Zastępca Prezesa Zarządu ds. Strategii i Rozwoju GK JSW oraz Zastępca Prezesa ds. Technicznych i Operacyjnych.
Równocześnie pracownik naukowy Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, asystent w Pracowni Pozyskiwania Surowców Mineralnych, zwycięzca ogólnopolskiego konkursu na najlepszą publikację naukową Przeglądu Górniczego za rok 2013.
Jest autorem i współautorem wielu prac badawczych, ekspertyz, opinii, projektów wdrożeniowych oraz publikacji naukowych z zakresu górnictwa, gospodarki surowcami mineralnymi oraz informatyzacji procesów przemysłowych.
Ma olbrzymie doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami projektowymi, brał udział i kierował realizacją kilkudziesięciu projektów wdrożeniowych w branży wydobywczej w tym dla LW Bogdanka S.A., KGHM Polska Miedź S.A., KHW S.A., Tauron Wydobycie S.A., Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. i JSW S.A. Posiada doświadczenie jako konsultant dużych korporacji międzynarodowych takich jak: Deloitte, KPMG, PwC, McKinsey, IBM, HP, Microsoft , Bentley, Dassault Systèmes (Gemcom), SAP, Deswik i ABB.
Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
Co możesz zrobić:
Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie