EEC 2019

Założyciel i CEO Magly FIlip Budny

Magly, finalista EEC Startup Challenge 2023, ostatni rok uznaje za bardzo udany, do czego – jak zauważa szef tego startupu Filip Budny – bez wątpienia przyczynił się sukces w konkursie organizowanym przez PTWP. Przed nami kolejna edycja konkursu.

EEC Startup Challenge towarzyszy Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu

Kolejna edycja konkursu Startup Challenge już ruszyła. By znaleźć się w setce wyselekcjonowanych startupów, które zostaną poddane pod ocenę jurorów, należy zgłosić swój pomysł.

Do finału zostanie zakwalifikowanych 15 startupów, które walczyć będą o wygraną przed uczestnikami największej imprezy biznesowej Europy Centralnej – Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 8-10 maja 2024.

Ideą tej wielkiej, międzynarodowej giełdy nowatorskich projektów młodych firm, jaka jest konkurs EEC Startup Challenge, pozostaje łączenie kreatorów innowacyjnych pomysłów z tymi, którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania.

EEC Startup Challenge "pozwala otwierać drzwi, które wcześniej pozostawały zamknięte"

Magly to finalista zeszłorocznej edycji. Firma, której wszyscy pracownicy wciąż są na studiach, specjalizuje się w tworzeniu interaktywnych gier dla hoteli przy wykorzystaniu nowych technologii.

Jak w wypowiedzi dla WNP.PL stwierdza CEO Magly Filip Budny, ostatni rok był dla firmy wyjątkowo udany.

- Udało się zrealizować kilka projektów, a także, z czego szczególnie się cieszymy, obecnie można uzyskać dofinansowanie na implementację naszego pomysłu we własnym hotelu, której koszt w 90 proc. pokrywa Krajowy Plan Odbudowy - mówi Budny.

Szef Magly nie ma wątpliwości, że takie konkursy jak EEC Startup Challenge, pomagają młodym firmom rozwinąć skrzydła.

- Zdecydowanie to nam pomogło. W ramach nagrody z EEC pojechaliśmy do Dubaju, gdzie tam też zostaliśmy wyróżnieni. Podobna sztuka udała się nam w innych konkursach. Następnie w listopadzie byliśmy w "Pytaniu na śniadanie". To jest taki element, który dał nam wiatr w skrzydła i pozwolił otwierać drzwi, które wcześniej pozostawały zamknięte - ocenia. 

Magly to platforma do tworzenia nowoczesnych, w pełni spersonalizowanych atrakcji hotelowych w formie interaktywnych gier edukacyjnych angażujących całe rodziny.

Gracze za pomocą innowacyjnego kontrolera rozpoznającego ruchy wchodzą w interakcje z różnymi obiektami i monitorami rozsianymi po całym obiekcie. Wszystko odbywa się bez użycia telefonów czy VR/AR, wykorzystując nowy trend phi digital.

Gra startupu funkcjonuje już m.in. w Hotelu Zamek Ryn i w Hotelu Notera SPA Bory Tucholskie.

 

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie