A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Tomasz Zahorski

Tomasz Zahorski

Firma: Akademia Piłkarska Legii Sp. z o.o.

Stanowisko: pełnomocnik zarządu Legia Warszawa, prezes zarządu

Menadżer i prawnik. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Prawa Niemieckiego we współpracy WPiA UW z Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität​ Bonn oraz Centrum Prawa Amerykańskiego we współpracy WPiA UW z Levin College of Law University of Florida. Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, aktualnie nie wykonujący zawodu.

W ramach renomowanych kancelarii prawnych był zaangażowany w liczne projekty i transakcje w szczególności z udziałem inwestorów zagranicznych. Następnie w latach 2008 - 2012 pracował w spółce PL.2012 odpowiedzialnej za przygotowanie i organizację największego wydarzenia sportowego w historii Polski, gdzie jako koordynator krajowy odpowiadał za strategiczne obszary współpracy z partnerami biznesowymi, rządowymi i samorządowymi oraz UEFA. W latach 2013 - 2014 w ramach PL.2012+, pełniąc rolę dyrektora ds. partnerstw korporacyjnych współtworzył i wdrażał strategię dynamicznego rozwoju Stadionu Narodowego w Warszawie, wprowadzając obiekt do grona najlepiej zarządzanych aren wielofunkcyjnych w Europie. W 2014 roku kierował pionem komunikacji korporacyjnej w notowanej na warszawskim parkiecie Grupie Kapitałowej Marvipol S.A.

Obecnie pełnomocnik zarządu Legii Warszawa S.A. odpowiedzialny m.in. rozwój infrastruktury i współprace międzynarodową  Od kwietnia 2016 r. prezes zarządu spółki celowej APL sp. z.o.o. odpowiadającej za realizację Kompleksu Badawczo – Rozwojowego i Ośrodka Treningowo – Szkoleniowego Legii Warszawa, jednego z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Europie.

 

Bierze udział w sesjach:

  • Sport, biznes, infrastruktura

    ZOBACZ WIĘCEJ
     

    Sport, biznes, infrastruktura

    Sport, biznes, infrastruktura

    • Jak wykorzystać infrastrukturę sportową. Stadiony po Euro – wciąż problem i ciężar? 
    • Wielkie hale i stadiony – sztuka zarządzania infrastrukturą sportową. Doświadczenia zagraniczne i krajowe
    • Kto ma pomysł, kto ma pieniądze? W poszukiwaniu mecenasa. Państwo? Gmina? Biznes?
    • Sport jako wspólny interes i narzędzie promocji regionów i miast. Przemysł czasu wolnego – motor rozwoju
    • Zdrowie i styl życia. Biznes i reklama. Perspektywiczne miejsce sportu i kultury fizycznej w społeczeństwie
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie