A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Marcin Herra

Marcin Herra

Firma: Evolutio S.C.

Stanowisko: wspólnik

Wysokiej klasy menedżer z ponad 18-letnim doświadczeniem w zarządzaniu i zarządzaniu projektowym w ramach start-upów, fuzji i restrukturyzacji.
Współzałożyciel i Partner Zarządzający w EVolutio S.C., spółce działającej w obszarze Przemysłu Czasu Wolnego. Główne usługi firmy to konsulting biznesowy, doradztwo strategiczne, doskonałość operacyjna, zarządzenie projektowe i programowe oraz realizacja wydarzeń.
Doświadczenie w zarządzaniu Mega projektami, dużymi wydarzeniami. Realizował dwa turnieje Euro w Polsce – w piłce nożnej i ręcznej.
W latach 2008–2012 odpowiedzialny za zarządzanie spółką PL.2012, która była głównym koordynatorem i organizatorem polskich przygotowań do Euro 2012. Projekt Euro 2012 obejmował m.in.:

·       Koordynację kluczowych i strategicznych inwestycji infrastrukturalnych oraz ponad 250 projektów organizacyjnych w obszarach transportu i logistyki (na ziemi i w powietrzu), bezpieczeństwa, teleinformatyki, Stref Kibica, wolontariatu, zakwaterowania, własności intelektualnej i promocji

·       Kompleksowe współdziałanie ponad 170 instytucji, zarówno publicznych jak i prywatnych

·       Plan gotowości operacyjnej – 114 planów operacyjnych na wszystkich obszarach i poziomach

·       opracowanie planu przygotowań, tzw. Master Planu oraz Mapy Drogowej w zakresie zapewnienia odpowiedniej organizacji w przestrzeni publicznej

·       4,5-letnią współpracę z UEFA, PFA, Ukrainą

 Od stycznia 2013 kierował Stadionem Narodowym w Warszawie. Dzięki opracowanej i wdrożonej strategii zarządzania Stadion Narodowy w 1,5 roku od przejęcia zarządzania przez kierowaną przez niego spółkę PL.2012+ stał się najpopularniejszym miejscem w Polsce, co przełożyło się na osiągnięcie znacząco lepszych od oczekiwanych wyników finansowych w 2014 i 2015 roku.
W latach 2012-2016 jako Wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce, odpowiedzialny za przygotowanie i realizację Mistrzostw Europy, Men’s EHF EURO 2016.
Przed projektem Euro 2012 przez 13 lat pracował w sektorze paliwowym, gdzie m.in. pełnił funkcję Prezesa Zarządu największej spółki zależnej w Grupie Lotos. W latach 2006 i 2007 rozwijał swoją wiedzę w Shell Global Solutions. Pracował w wielu międzynarodowych projektach zarówno w Holandii jak i między innymi w Rosji, Serbii, Anglii.
Ukończył studia prawnicze oraz studia MBA. Zarządzane przez niego firmy oraz zespoły uzyskiwały uznanie wśród profesjonalistów zajmujących się metodyką i praktyką realizacji projektów, w tym między innymi: International Project Management Association Polska, Polish Project Excellence Award 2012 – nagroda za najlepiej zarządzany projekt w Polsce oraz Kamień Milowy Forbes za Projekt/Wydarzenie Roku, wydarzenie roku dla Men’s EHF EURO 2016.

Bierze udział w sesjach:

  • Przemysł czasu wolnego

    ZOBACZ WIĘCEJ
     

    Przemysł czasu wolnego

    Przemysł czasu wolnego

    • Turystyka i podróże, kultura i rozrywka, sport i rekreacja – znaczenie tych dziedzin aktywności dla polskiej gospodarki i rynku pracy
    • Wpływ przemysłu czasu wolnego na atrakcyjność regionów, ich rozwój, napływ inwestycji
    • Potencjał „leisure industry” i stopień jego wykorzystania. Powiązane z nim usługi, infrastruktura, inwestycje
    • Działania na szczeblu krajowym i lokalno-regionalnym wspierające rozwój sektora
    • Czy Polska może być środkowoeuropejskim centrum przemysłu czasu wolnego?
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie